Hizmetler

En yakın Elektrikci
İstanbul En yakın Elektrikci CETA elektrik olarak 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.Sizlere bir telefon kadar uzağız,arayın bizi 15-20 dakika içerisinde sorunu tespit edip müdahale edelim.


Bina Elektrik Tesisatı


Diafon Sistemleri


Topraklama Tesisatı


TV & Uydu Tesisatı


Zayıf Akım Tesisatları


Elektrik Malzeme Satış 

Ofis Elektrik Tesisatı


Aydınlatma Sistemleri


Paratoner Tesisatı


Sensörlü Sistemler


Yangın İhbar Sistemler


Kamera Sistemleri

Elektrik Arıza Servisi


Zayıf Akım Tesisatı


Telefon Tesisatı


Elektrik Panoları


Kartlı Geçiş Sistemler


Güvenlik Sistemleri


Elektrik Hizmetlerimiz

En yakın Elektrikci

2009’dan bu güne dek İstanbul ve Çevresinde profesyonel ekip ve geniş stok yelpazesi ile hızlı, güvenilir ve kaliteli Esenyurt Çilingir hizmetler anlayışını 7/24 sürdürmekte, ev ve işyerlerine Çilingir ,elektrik arızası, bakımı, taahhüt proje işleri, uydu sistemleri, kamera & alarm sistemleri ve gerekli sarf malzeme tedariği gibi konularda faaliyet göstermekteyiz.

Ev veya işyerinizde oluşan elektrik arızalarının tespit edilip, gerekli bakım ve onarımlarının yapılması için bizimle 7/24 dilediğiniz an çekinmeden iletişim kurabilirsiniz. Esenyurt Arızalı kablo, yanmış sigorta gibi ev veya işyerinizde oluşan tüm elektrik arızaları için onarım ya da parça değişimi de dahil olmak üzere montaj hizmetleri sunmaktayız. Alçak ve yüksek gerilim elektrik panolarının kurulumu, bina içi elektrik tesisatı, kablolama, iç ve dış mekan güvenlik sistemleri için montaj hizmetleri sunmaktayız.

ELEKTRİKÇİ NE İŞ YAPAR
Elektrik yüzyıllar öncesine dayanan en eski mesleklerden biridir. Elektrik ustalarının büyük bir önem ve titizlikle çalışmaları gerekmektedir.Olası sorunları önceden tesbit edip gerekli müdahaleyi sağlamakla yükümlüdürler.Duyma ve görme gibi sağlık testlerinden her ay düzenli kontrollerden geçmek zorunda olan ustalarımız siz değerli müşterilerimiz için gereken güvenliği sağlamakla yükümlülerdir. Başta yapacakları iş olmak üzere müşteri memnuniyeti için çabalayan ustalarımız siz değerli müşterilerimiz için gerekli güvenlik ortamını sizlere hazırlamaktadır. Elektrik işinin gerekli olduğu tüm ekipmanlarla gerekli zamanda gerekli yerde yardımınız için hazır beklemekteyiz.


ELEKTRİKÇİ : Elektrik işinden sorumlu yeki sahibi.
ELEKTİRK : Günlük hayatmızda sıklıkla kullandığımız yaşam gerekçelerindendir.


ELEKTRİK GÜVENLİĞİ
Siz değerli müşterilerimizin herhangi bir sorun oluştuğunda bizlere ulaşıp teknik destek almasını tavsiye etmekteyiz. Akım kaçakları,şartel sorunları,avize değişimi,pano arızaları,kaçak tespitleri gibi usta kontrolünde yapılması gerek işlerimleri güvenliğinizden ödün vermeden elektrikçinizden yardım isteyerek yapmak siz değerli müşterilerimizi ve yakınlarını korumanız açısından çok büyük önem taşır.Elektrik ustaları bu konuda deneyim sahibi ve gereken önlemleri alarak sizlere yardımcı olmak için hazır beklemekteler.

İLETİŞİM
0544-231-90-13  0531-215-61-07

Servisler

Cetaelektrik

Ctelektrik

Call Now ButtonHemen Ara