Cihangir Elektrikçi

Cihangir Elektrikçi

Cihangir Elektrikçi
Cihangir elektrikçi CETA elektrik olarak 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.Sizlere bir telefon kadar uzağız,arayın bizi 15-20 dakika içerisinde sorunu tespit edip müdahale edelim.


PARSELLER ELEKTİRKÇİ HİZMETLERİMİZ
7/24 Elektrik servis,avize değişim,elektrik akım kontrolleri,elektrik saat kontrolleri,kısa devre çözümleri,uydu tamiri,kaçak elektrik tespiti, internet arıza tespit,telefon arıza tespit,güvenlik sistemleri,kamera sistemleri,ses sistemleri,
En kısa sürede siz değerli müşterilerimize gereken teknik destek sağlayıp sorunu en kısa sürede çözmekten mutluluk duymaktayız


ELEKTRİKÇİ NE İŞ YAPAR
Elektrik yüzyıllar öncesine dayanan en eski mesleklerden biridir. Elektrik ustalarının büyük bir önem ve titizlikle çalışmaları gerekmektedir.Olası sorunları önceden tespit edip gerekli müdahaleyi sağlamakla yükümlüdürler.Duyma ve görme gibi sağlık testlerinden her ay düzenli kontrollerden geçmek zorunda olan ustalarımız siz değerli müşterilerimiz için gereken güvenliği sağlamakla yükümlülerdir. Başta yapacakları iş olmak üzere müşteri memnuniyeti için çabalayan ustalarımız siz değerli müşterilerimiz için gerekli güvenlik ortamını sizlere hazırlamaktadır. Elektrik işinin gerekli olduğu tüm ekipmanlarla gerekli zamanda gerekli yerde yardımınız için hazır beklemekteyiz.


ELEKTRİKÇİ : Elektrik işinden sorumlu yeki sahibi.
ELEKTRiK : Günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız yaşam gerekçelerindendir.


ELEKTRİK GÜVENLİĞİ
Siz değerli müşterilerimizin herhangi bir sorun oluştuğunda bizlere ulaşıp teknik destek almasını tavsiye etmekteyiz. Akım kaçakları, şartel sorunları,avize değişimi,pano arızaları,kaçak tespitleri gibi usta kontrolünde yapılması gerek işlerimleri güvenliğinizden ödün vermeden elektrikçinizden yardım isteyerek yapmak siz değerli müşterilerimizi ve yakınlarını korumanız açısından çok büyük önem taşır. Cihangir Elektrikçi ustaları bu konuda deneyim sahibi ve gereken önlemleri alarak sizlere yardımcı olmak için hazır beklemekteler.

Elektriğin Tehlikeleri

Elektrik; hayatımızı ciddi anlamda kolaylaştıran; ısı, ışık ve hareket enerjisi elde etmemizi sağlayan, insanlık için vazgeçilmez bir enerji kaynağıdır. Aynı zamanda, insana ve çevreye ciddi anlamda zarar verme potansiyeline sahip tehlikeli bir enerji türüdür. İş kazalarından korunabilmek için elektrik tehlikeleri konusunda farkındalığımızı arttırmalıyız. Elektrik şokunun ne olduğunu elektriğin insan vücuduna etkileri başlığında dolaylı olarak incelemiştik. Bu başlık altında da kısaca üstünden geçelim. İnsanlar, üzerinden elektrik akımı geçen bir iletkene temas ettiğinde, elektrik vücut üzerinden akar ve elektrik şoku meydana gelir. Kişinin vücudu, elektrik için alternatif bir yol olur ve akım için iletken görevi görür. Elektrik çarpması dediğimiz olay işte bu şekilde gerçekleşir.

İLETİŞİM
0544-231-90-13  0531-215-61-07

Cetaelektrik

Ctelektrik

Call Now ButtonHemen Ara